
Дублиращият отбор на Локомотив (Мездра) ще пътува с група от 18 играчи за гостуването на Беласица (Петрич), съобщава официалният сайт на "железничарите". Срещата е утре от 14:30 часа на стадион „Цар Самуил" в Петрич. Тя ще бъде ръководена от софийска съдийска бригада. На главният рефер Данаил Захариев ще помагат асистентите Мартин Ангелов и Виден Стоянов, а Драган Стойков от Благоевград е четвърти съдия.
Старши треньорът Любомир Симов включи в групата за мача осем юноши, след като тримата младежки национали на Локомотив - Филип Филипов, Виктор Петаков и Георги Каранейчев - днес се присъединиха към лагер сбора на младежкия национален отбор. От състава заради контузии отпаднаха нападателите Тодор Симов и Фаусто, ганайският халф Майкъл Тевия е болен, но за сметка на това за Петрич ще пътува Васил Киров.
Групата за мача:
Вратари: Георги Георгиев, Васил Асенов
Защитници: Емил Тренков, Тихомир Трифонов, Явор Янков, Дилян Колев, Николай Христов
Халфове: Владислав Романов, Йордан Стоилов, Шенол Галип, Хосе Калдерон, Славчо Костов, Александър Ангелов, Васил Киров
Нападатели: Красимир Георгиев, Даниел Иванов, Ангел Христов, Мартин Динков






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ