
снимка:
SPORTA.BG
Договорът между община Добрич и Добруджа за продажба на акциите на клуба вече е факт. Той бе подписан вчера. В рамките на 7 работни дни двете страни ще извършат приемно-предавателен протокол на общинските обекти и на активите на дружеството. След това сделката ще бъде финализирана и ще бъде извършено джирoсването на акциите.
На сесията на общината днес първа точка в дневния ред е промяна на устава на Добруджа.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ