Общината даде пари на Тунджа за началото на сезона

Община Ямбол осигури нужните средства на футболен клуб Тунджа 1915 за нормален старт в първенството на Югоизточната "В" група, предаде БТА. Това стана ясно след проведената днес среща на кмета на общината Георги Славов с ръководството на клуба.

 

"Тепърва ще се прави сметка колко средства ще са нужни за цялостното участие в групата, важното е, че общинската администрация прие присърце проблемите на футбола", каза новият президент на клуба - общинският съветник Георги Зафиров.

 

Тунджа 1915 започва новия сезон като домакин на 16 август със среща с отбора на Стамболово.