
24-годишния нападател на Нюкясъл Обафеми Мартинс вкара гол на Манчестър Юнайтед по-рано през сезона и сега нигериецът се надява да повтори подвига си срещу "червените дяволи", които гостуват на Сейнт Джеймсис Парк по-късно тази вечер.
„Отбелязах им гол в първият мач от сезона. Няма да съм единствения, който ще играе на 100 процента довечера, но се надявам отново да успея да отбележа гол. Искам да вкарвам всеки път, а и това ще помогне на Нюкасъл да се измъкне от дъното на таблицата", обясни Мартинс.
„Ще бъде трудно да играем срещу Манчестър след загубата от Болтън. Мачът ще е тежък и ние трябва да останем единни до края", допълни нигерийският национал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ