О'Шей: Браво на Бербо и Рууни

снимка: БГНЕС

Джон О'Шей похвали съотборниците си в нападението на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов и Уейн Рууни, които са в страхотна форма и започват да оформят „смъртоносен" тандем.

 

„Берба е толкова талантлив играч и толкова добре пасна на отбора. Всички говорят колко добре играе Уейн, но той го прави от много време. Може би това не се забелязваше толкова, защото други израчи вкарваха повече." заяви О'Шей.

 

Утре на обяд „червените дяволи" се завръщат към надпреварата в Премиършип с гостуване на Евъртън, след като през седмицата набързо биха и шотланския Селтик.