О'Нийл: По-добри сме от това, което показахме

снимка: bbc.co.uk

Треньорът на Астън Вила Мартин О'Нийл логично бе разочарован след загубата с 5:0 от тима на Ливърпул. Ирландецът призна, че бирмингамци са играли слабо и не са заслужавали да вземат нищо от този мач.

 

„Бяхме много слаби и това е истината", каза О'Нийл. „Ливърпул също се намират в добра серия. Не смятам, че им трябваше помощ от нас, за да постигнат този резултат, но определено ги олеснихме. Смятам, че сме по-добри от това, което показахме срещу един наистина невероятен отбор на Ливърпул", завърши наставникът на Стилиян Петров и компания.