
Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл заяви, че няма да бърза да купува играчи и ще бъде изключително внимателен при избора на футболистите, които ще привлече през зимния трансферен прозорец.
Ирландският специалист призна, че целта му е привличането на качествени играчи, но не желае да прибързва с избора си.
„Няма да избързвам с трансферите. Играчи които не съм сигурен, че искам в тима си няма да влязат в плановете ми. Ако искаш да прогресираш в Премиършип, ФА Къп и Купата на УЕФА трябва внимателно да подбираш попълненията си. Идеята не е накрая да имаш футболисти, в чиито качества си се излъгал и си закупил прибързано. Трансферният прозорец едва е отворил. Имам много време да избирам и да преценявам от какво се нуждае тима ми", каза мениджърът на Вила пред медиите на Острова.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ