О'Нийл: Няма да прибързвам със селекцията

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл заяви, че няма да бърза да купува играчи и ще бъде изключително внимателен при избора на футболистите, които ще привлече през зимния трансферен прозорец.

 

Ирландският специалист призна, че целта му е привличането на качествени играчи, но не желае да прибързва с избора си.

 

„Няма да избързвам с трансферите. Играчи които не съм сигурен, че искам в тима си няма да влязат в плановете ми. Ако искаш да прогресираш в Премиършип, ФА Къп и Купата на УЕФА трябва внимателно да подбираш попълненията си. Идеята не е накрая да имаш футболисти, в чиито качества си се излъгал и си закупил прибързано. Трансферният прозорец едва е отворил. Имам много време да избирам и да преценявам от какво се нуждае тима ми", каза мениджърът на Вила пред медиите на Острова.