О'Нийл: И двата тима се нуждаеха от победата

снимка: teamtalk.com

Наставникът на Астън Вила Мартин О'Нийл призна, че след снощното 3:3 между неговия тим и Евертън, явен фаворит за четвъртото място във Висшата лига става отборът на Арсенал.

 

""Мисля, че трябваше да победим. И при 0:2 и при 1:3 не се предадохме и се преборихме за точката. Показахме характер и устрем към победата", обясни северноирландският специалист.

 

"Сега ще е много трудно да завоюваме четвъртото място. Един от двата отбора трябваше да спечели снощи. Равният определено бе в полза на Арсенал. Разочаровани сме, но няма да се предадем", допълни О'Нийл.

 

В следващия кръг Вила посрещат Уест Хям, а "топчиите" имат тежко гостуване на Ливърпул.