
Наставникът на Астън Вила Мартин О'Нийл призна, че след снощното 3:3 между неговия тим и Евертън, явен фаворит за четвъртото място във Висшата лига става отборът на Арсенал.
""Мисля, че трябваше да победим. И при 0:2 и при 1:3 не се предадохме и се преборихме за точката. Показахме характер и устрем към победата", обясни северноирландският специалист.
"Сега ще е много трудно да завоюваме четвъртото място. Един от двата отбора трябваше да спечели снощи. Равният определено бе в полза на Арсенал. Разочаровани сме, но няма да се предадем", допълни О'Нийл.
В следващия кръг Вила посрещат Уест Хям, а "топчиите" имат тежко гостуване на Ливърпул.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ