О'Нийл: Голът трябва да се запише на Агбонлахор

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл беше много облекчен, след като неговите играчи успяха да се наложат над Уест Бромич Албиън по-рано днес. „Беше тежко от началото до края и аз очаквах това. Дори при 2:0 не мислех, че Уест Бромич са вън от мача. Те вкараха точно след полувремето и след това ни поставиха под голямо напрежение. Справихме се брилянтно и това ни донесе победата и разбира се, аз съм напълно доволен." заяви О'Нийл.


Вторият гол на Вила беше счетен за автогол на Карсън, но треньорът на Вила смята, че голът трябва да бъде записан на Агбонлахор: „Той заслужава аплодисменти за представянето си, защото беше болен цялата седмица преди това, а изигра всичките 90 мин. Заслужава голът да се запише на негово име, дори само за това че той беше на терена." завърши О'Нийл.