
снимка:
БГНЕС
Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл беше доволен от победата на своите момчета над Джилингам в мач от третия кръг на ФА Къп. „Беше тежко", призна той след срещата, „но моите играчи не знаеха това, а го разбраха едва след 10-тата минута на мача. Джилингам са много силен отбор, играха много добре и им пожелавам успех този сезон." заяви О'Нийл.
След тази победа Вила на Стилиян Петров успя да се класира за четвъртия кръг на ФА Къп за първи път от четири години насам. „При купите е трудно да се предвиди каквото и да било", завърши О'Нийл.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ