
Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл даде българския полузащитник Стилиян Петров за пример на останалите футболисти в клуба. Наставникът сподели, че би бил изключително щастлив, ако Стенли подпише нов договор с бирмингамския тим.
Петров прави силен сезон във Висшата лига, но все още не е ясно дали ще остане на "Вила Парк", а контрактът му изтича в края на следващия сезон.
"Ако Стилиян преподпише, аз ще бъда очарован. Преговорите засега вървят добре. Естествено, нищо не е ясно докато не бъде сложен подписа под контракта. Ние искаме той да остане", сподели северноирландският специалист. "В момента очакваме отговор от неговите представители. Би трябвало да подновим разговорите съвсем скоро".
"Само преди година хората се чудеха дали Петров въобще има бъдеще тук. Но той се мобилизира и заигра наистина добре. Бих искал да остане в Астън Вила поне още няколко години. Щеше да бъде брилянтно, ако всеки футболист показваше упоритостта и желанието на Стилиян. Той демонстрира постоянство и самочувствие, справи се с трудностите и показа, че има силен характер", похвали българина Мартин О'Нийл.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ