
снимка:
teamtalk.com
Треньорът на Астън Вила Мартин О'Нийл обвинява футболистите си, че са се отпуснали прекалено много, след като са повели и така се е стигнало до равенството със Стоук Сити (2:2). "Лъвовете" водеха с 2:0 на "Вила Парк", но в последните три минути преднината им беше стопена и резултатът беше изравнен.
„След мача, в съблекалнята бяхме повече от разочаровани. Всъщност всички бяхме направо съсипани", заяви треньорът на Вила пред Скай Спортс.
„Имахме тотално превъзходство при 2:0 и не успяхме да го задържим за 5 минути до последния съдийски сигнал", не скри разочарованието си О'Нийл.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ