
Всички футболисти на Нафтекс взеха участие в днешната тренировка на тима, съобщава официалният сайт на бургазлии. Старши треньорът на „зелените" Алекси Желязков изведе група от 26 играчи за днешното занимание на стадион „Лазур".
На пълни обороти тренират Пламен Крумов, Светлин Симеонов и Малин Орачев. Тримата се оплакваха от различни проблеми през изминалата седмица, но вече са напълно възстановени от травмите си.
Отборът на Нафтекс ще се подготвя в домашни условия през следващите два дни. В петък наставникът на тима ще определи група от 18 футболисти, които ще бъдат на режим в Поморие до мача със Светкавица (Търговище) от 14-ия кръг на Източната „Б" група.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ