
Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс заяви, че няма намерение да напуска "Гудисън парк", въпреки отпадането на "карамелите" от белгийския Стандарт Лиеж в турнира за Купата на УЕФА.
Специалистът бе свързван с отборите на Нюкасъл и Тотнъм, тъй като точно тези два тима имат доста по-големи проблеми от ливърпулския отбор. Само седем дни след като Блекбърн отстрани Евертън в турнира за Карлинг Къп и поредицата от три поредни загуби на "Гудисън парк", английските медии съобщиха, че шотландецът смята да напусне "карамелите". Но Мойс заяви: "Кой е казал, че трябва всяка година да се представяш добре? Ние имахме тежки изпитания от началото на сезона. Всички мениджъри изпитват трудности, аз не се различавам от тях. Имал съм тежки дни и преди, но нашата работа е такава. Няма футболен мениджър, който да си мисли, че винаги ще му бъде лесно. Това обаче е част от играта, а аз искам да остана в Евертън".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ