Нойер: Можем да отстраним Интер

галерия:

Вратарят на Шалке Мануел Нойер е доволен след жребия за 1/4 финалната фаза на Шампионската лига. "Кралскосините" ще премерят сили с тима на Интер в тази фаза на надпреварата, а според стража немският тим има сили да отстрани настоящия носител на трофея.

 

"Ще се изправим срещу настоящият носител на трофея и при всички положения ни предстоят трудни срещи," заяви Нойер.

 

"Имаме добри спомени от Интер след финала за Купата на Уефа през 1997 година," продължи вратарят на "кралскосините".

 

"Това, че сме гости в първия мач ни дава предимство, но Интер показа срещу Байерн, че може да печели и след домакинска загуба, така, че не трябва да правим прибързани изводи, но въпреки всичко жребият е добър за нас," допълни Нойер.