
снимка:
SPORTA.BG
Националният отбор за жени до 20-годишна възраст записа най-тежкото си поражение на европейското първенство по баскетбол в Гдиня, Полша. Тимът, воден от Хосе Луис Ернандес, падна от сънародничките на старши-треньора си Испания с 38:89 . Нито една от българките не успя да отбележи повече от 10 т. в срещата. С най-много 7 т. - завърши Михаела Дилова. 6 записа Стефка Николова, а 5 - Христина Иванова. За испанките, които са фаворити за титлата и нямат загуба до момента, Алба Торенс вкара 16 т. Утре нашите излизат срещу Германия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ