Новият вратар на ЦСКА взима 13 хиляди

Новият вратар на ЦСКА Якуб Дивиш днес подписа официално договора си с „червените“, като той и бразилският халф Жуан Фелипе парафираха за по две години, съобщиха от клуба. Както обикновено, официалният сайт на 31-кратните шампиони обявиха и заплатите на новите си попълнения.

Месечното възнаграждение на чешкия страж е 13 хиляди лева, а това на Фелипе – 12 хиляди. И двамата направиха неофициалния си дебют с червената фланелка в контролата с Берое на стадион „Българска армия“, завършила 0:0.

Дивиш се отличи с много добри намеси и неговите усилия основно запазиха нулевото равенство – през първото полувреме той спаси дузпа на Венцислав Христов, а след почивката не позволи на Керкар да го преодолее, останал сам срещу него.