Нови лица ще блестят за Италия и Англия тази вечер

Звездната контрола между Италия и Англия на „Ювентус Стейдиъм“ в Торино ще даде нов шанс на феновете да зърнат новите попълнения в тези национални отбори, които направиха дебют през уикенда в квалификациите за Евро 2016 или пък тепърва очакват първата си поява с националната фланелка.

Хари Кейн се разписа при дебюта си за Англия при победата с 4:0 над Литва, така че днес се очаква да води атаката на „Трите лъва“ заедно с Уейн Рууни. Италия пък се спаси от загуба срещу България заради красив гол в последните минути на Едер, който може също да получи повече игрови минути от селекционера Антонио Конте.

В игра за Англия едва за трети път пък можем да видим и Райън Бертранд, при положение, че Лейтън Бейнс не е на разположение, заедно още с Даниел Уелбек, Рахийм Стърлинг и Джеймс Милнър.

Нападателят на Саутхямптън Грациано Пеле се очаква да замени провалилия се срещу България Чиро Имобиле и да започне рамо до рамо с Едер за „скуадра адзура“.

Англичаните ще следят внимателно не само изявите на Хари Кейн, който има 12 гола в последните си 12 мача на всички фронтове, но и на Уейн Рууни – само два гола делят нападателя на Манчестър Юнайтед от рекорда в това отношение (49) на сър Боби Чарлтън.