
Треньорът на Торино Валтер Новелино обяви групата от 21 футболисти за предстоящият двубой с Лацио. Утре от 22:00ч. торинци излизат на стадио „Олимпико" срещу тима на Лацио в среща от четвъртфиналите за Купата на Италия.
Занети и Рубин продължават да се възстановяват от различни контузии. Франческо Пратали също отпадна от групата.
Ето и групата на Торино за мача с Лацио:
Абате, Аморузо, Бароне, Бианки, Калдерони, Коломбо, Корини, Делафиоре, Диана, Ди Лорето, Джемали, Фонтана, Натали, Обоня, Росина, Самуел, Серени, Стелоне, Сучиу, Ваилати, Вентола.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ