
На който не му върви на сингъл, понякога му провървява на двойки. Такъв е случаят с Новак Джокович. Сърбинът и неговият партньор Джонатан Ерлих от Израел триумфираха при дуетите на "Куинс Клъб".
Така Ноле стигна до първата си титла на двойки в професионалната си кариера! Досега той бе изгубил един финал в Аделаида през 2007 г. Иначе на поединично Джокович има цели 17 трофея.
Днешната среща на сръбско-израелския дует бе доста трудна. Въпреки това те победиха Карол Бек и Давид Скоху с 6:7, 6:2, 10:3 за 90 минути игра.
Този успех донесе на шампионите по 29 хиляди евро и 250 точки за ранглистата на двойки.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ