
снимка:
boston.com
Действащите шампиони на Националната Баскетболна Асоциация на САЩ и Канада Бостън Селтикс записаха четвърта загуба в пет мача, след като късно снощи отстъпиха със 100:88 при гостуването си на Ню Йорк Никс.
Уилсън Чандлър бе най-резултатен за домакините с 31 точки, а Ал Харингтън допринесе с 30 за първата победа на Никс над Селтикс от близо три години насам. Дейвид Лий също се отчете за нюйоркчани с дабъл-дабъл - 14 точки и 14 борби.
Пол Пиърс отбеляза 31 точки за гостите от Бостън, а Кевин Гарнет записа най-ниска успеваемост за сезона с едва шест точки за "келтите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ