Нова победа за Сашо Везенков в Гърция

Отборът на Арис, с българина Александър Везенков в състава си, победи като гост Илисиакос с 63:51 (17:11, 14:9, 12:24,  20:7) точки в среща от 22-ия кръг на първенството на Гърция.

Везенков игра 26 минути като титуляр и се отчете с 8 точки, 12 борби, 2 асистенции и 1 отнетa топкa. Арис има 9 победи и 13 загуби от началото на сезона и заема  девето място в класирането в гръцкото първенство.

Планаса Навара, където играе Мартин Дурчев, загуби гостуването си на Мелия със 71:75 точки в мач от 24-ия кръг на  първенството по баскетбол за мъже във втора дивизия на Испания, информира БТА.

Дурчев игра 28 минути като резерва и записа 9 точки, 2 борби и  2 асистенции. Планаса има 5 победи и 19 загуби заема последно място във  временното класиране.