
Днес се изиграха последните мачове от втория по сила шампионат на Англия- Чемпиъншип. След тях станаха ясни и участниците във Висшата лига на Англия от следващия сезон, както и тимовете, които ще играят плейофи за влизане там. Директна промоция получиха Куинс Парк Рейнджърс и Норич, които ще заменят последните два тима в класирането на Премиършип, които към момента са Уест Хям и Уулвърхямптън.
Трети в Чемпиъншип остана тимът на Суонзи. Те, заедно с Кардиф и Рединг ще играят плейофи за влизане във Висшата лига, докато шестото последно място даващо право на това бе заето от Нотингам Форест. Легендарният клуб изпревари Лийдс Юнайтед до тази позиция.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ