Норвежците се заканиха на България: Идваме за победа

16-годишният футболен вундеркинд Мартин Йодегорд и нападателят Пал-Андре Хеланд се обединиха около мнението, че пропуснатата победа снощи срещу Азербайджан трябва да бъде компенсирана с успех в София на 3-и септември.

Норвегия има 10 точки след 0:0 срещу Азербайджан, а България вече е с 8 след успеха с 1:0 над Малта. Двата отбора спорят за 3-ото място в група Н, което дава право на бараж за участие на Евро 2016.

"Първото полувреме беше много слабо. През второто малко по-добре играхме, но пък не предложихме битка. Да, равенство в София ще ни даде аванс. Не мисля, че играем лошо в последните четири мача.

Просто трябва да почнем да пресираме както го направихме в последните 30-35 минути. Нормално е хората да са разочаровани.

Аз също мислех, че ще победим Азербайджан. Сега трябва да вземем точки в България и това не е невъзможно", добави Йодегорд.

Снажният централен нападател на Розенборг Пал-Андре Хеланд е далече по-уверен в това си мнение. "Отиваме в България и си взимаме трите точки. И отново ще бъдем ние на пистата за класиране", заяви Хеланд след мача, цитиран от ТВ7.