
снимка:
ройтерс
Българската щафета при мъжете в биатлона завърши на 18-то място в състезанието 4 х 7,5 км в Руполдинг (Гер), старт от Световната купа по биатлон.
Българите направиха една наказателна обиколка и използваха 13 допълнителни патрона. Зад нашите останаха отборите на Япония, Беларус, Великобритания и Корея.
Победител в надпреварата стана Норвегия в състав Свендсен, Ос, Хановолд и Бьорндален с общо време 1:24:54,0 ч (5 допълнителни патрона).
Втори финишираха германците, а на трето място се наредиха австрийците.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ