
Франция продължи с черната серия, като след фиаското на Световното първенство в ЮАР, сега "петлите" загубиха с 1:2 от Норвегия в приятелски мач, игран на стадион "Улеваал" в Осло.
Новият селекционер Лоран Блан започна с 5 нови имена в стартовия състав - вратаря Стефан Руфие, Адил Рами, Шарл Н'Зогбиа, Ян Мвила и Жулиом Ора плюс върнатия отново в националния отбор Али Сисоко.
Първото полувреме на мача премина при поделено надмощие и без голове. Три минути след подновяването на играта французите поведоха чрез Хатем Бен Арфа, прострелял норвежката врата с красив удар от около 35 метра.
Радостта за "петлите" обаче бе дотук - с два гола на Ерик Хусаклеп (51-а и 71-а минути) домакините обърнаха мача, като второто попадение падна след груба грешка в защитата на французите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ