Николай Гигов: Трябва да бием всеки мач

снимка: SPORTA.BG

Президентът на Локомотив София Николай Гигов заяви след победата с 2:0 срещу Вихрен, че от сега нататък за неговия отбор няма да е лесно. Според боса на „железничарите" многото голове, отбелязани от отбора в последните два мача, са изиграли лоша шега.

 

„Не съм доволен от първото полувреме, доволен съм от второто. Не всичко се вкарва във футбола", заяви Гигов, цитиран от "Дарик".

 

„Тези два мача, в които вкарахме много голове, ни изиграха лоша шега. Очаквахме да бием лесно, но видяхте, че лесно вече няма никъде. Концентрацията ще я задържим, трябва да бием всеки мач", допълни президентът на Локо.

 

На въпрос, дали знае къде ще се играе мачът срещу Ботев, Гигов отговори: „Не се занимавам с това аз".