Никола Спасов: Приемам загубата, но тя не е реална

снимка: SPORTA.BG

Треньорът на Черно море Никола Спасов остана разочарован от загубата на тима си в първия кръг на родната "А" група. "Моряците" отстъпиха като гост на Черноморец с 1:2.

 

"Не взехме това, което ни се полагаше.Няма как да съм доволен при такъв старт. Подценихме футболистите на Черноморец при някои ситуации. Останахме с човек повече, но не успяхме да се възползваме от това. Играчите се раздадоха, но не реализираха положенията си.

 

Приемам загубата, но тя не е реална. Съдията можеше да даде поне една от двете дузпи. Освен примирение друго няма какво да направя.

 

Направих две принудителни смени на почивката и малко преди това, което не ми позволи да освежа отбора през втората част", каза Спасов.