
Треньорът на Черно море Никола Спасов остана разочарован от загубата на тима си в първия кръг на родната "А" група. "Моряците" отстъпиха като гост на Черноморец с 1:2.
"Не взехме това, което ни се полагаше.Няма как да съм доволен при такъв старт. Подценихме футболистите на Черноморец при някои ситуации. Останахме с човек повече, но не успяхме да се възползваме от това. Играчите се раздадоха, но не реализираха положенията си.
Приемам загубата, но тя не е реална. Съдията можеше да даде поне една от двете дузпи. Освен примирение друго няма какво да направя.
Направих две принудителни смени на почивката и малко преди това, което не ми позволи да освежа отбора през втората част", каза Спасов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ