
Полузащитникът на Портсмут Нико Кранчар е готов за сблъсъка с немския Волфсбург в мач от турнира за Купата на УЕФА.
Хърватинът досега не е участвал в евротурнира с фланелката на "Помпи", но се надява да започне в титулярния състав в четвъртък срещу „вълците". Досега през сезона футболистът бе преследван от контузии, като най-сериозно бе нараняването на неговия глезен, което забави неговото професионално развитие.
Сега обаче, той е напълно възстановен и се надява мениджърът Тони Адамс да му гласува доверие за мача в четвъртък. „Не чувствах, че глезенът ми бе възстановен, за да играя срещу Милан", казва Кранчар. „Казах това на треньора и му обещах, че като се почувствам готов, ще дам всичко от себе си за тима. Сега е този момент", завършва Кранчар.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ