Никлас Бендтнер се извини за пиянските си изцепки

снимка: dailymail.co.uk

Нападателят на Арсенал Никлас Бендтнер официално се извини за своите пиянски изпълнения снощи. Както е известно, след вчерашната загуба от Манчестър Юнайтед с 1:3 в Шампионската лига, датският футболист на "топчиите" бе заснет в безпомощно нетрезво състояние пред лондонски бар. Около 4 часа сутринта той бе изнесен от охраната на заведението, с разкопчан колан и смъкнати гащи.

 

Днес датчанинът направи официално изявление. Ето какво заяви провинилият се футболист:

 

"Може и да съм млад, но моите действия бяха следствие от лоша преценка. Много съжалявам за това. Обичам този клуб и бях много разочарован от загубата от Манчестър Юнайтед", отрони Бендтнер, който влезе като резерва през второто полувреме на срещата.

 

"Да играя на финал на Шампионската лига е една от съкровените ми мечти и затова отпадането бе голям шок за мен. Въпреки това, колкото и голямо да е било разочарованието ми, то не може да е оправдание за моето поведение по-късно през нощта", допълни датският нападател.

 

"Искам да се извиня на клуба и на феновете за това, че изложих тях и себе си. Не мога да променя миналото, но мога да си вземам поука от грешките. Вторникът вече е зад гърба ми и сега искам да използвам своята енергия и изцяло да се концентрирам върху оставащите ни 3 мача до края на сезона", завърши Бендтнер.