
Българският национал Ники Михайлов бе титуляр при победата на Твенте с 2:1 над Венло.
Срещата не започна по най-добрия начин за домакините от Твенте, които още в 3-та минута изоставаха с 1 гол. Фери де Рет се превърна в автор на попадението и изведе Венло напред в резултата.
Съотборниците на Ники Михайлов бързо обаче влязоха в ритъм и в 30-та минута успяха да изравнят. Янко направи чудесен пробив по десния фланг и намери Брама в наказателното поле, който беше безпогрешен - 1:1! Двата тима се оттеглиха на почивката при равен резултат.
През второто полувреме тима на Твенте определено излезе по-амбициран и с желание за победа. Всяка атака ставаше все по-остра, но топката така и не попадаше в мрежата на Венло. В крайна сметка в 83-та минута желаното попадение най-сетне стана реалност. В герой се превърна Ола Джон.
С тази победа Твенте се изравни по точки с лидера ПСВ. Венло са в зоната на изпадащите на 17-та позиция с 16 пункта.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ