
Нигериецът Ортега Дениран напусна лагера на Славия посред нощ в понеделник срещу вторник и си тръгна за България. Нападателят не е получил разрешение от шефовете или треньора Емил Велев, които научиха за бягството вчера сутринта. Няколко съотборници на Ортега го видели да напуска хотел "Роял Атлантис" по дънки и яке. Цялата екипировка и багажът на футболиста са още в лагера на "белите".
До късния следобед вчера последната информация за африканеца бе, че е стигнал до Истанбул с автобус и чака транспорт за София. В Славия се надяват Ортега да се появи на стадиона в "Овча купел" или да потърси контакт с някого от клуба. Ръководството на "белите" търсеше някакви новини от съпругата му Лора, която е в България, и от брат му Виктор, с когото деляха една стая на лагера в Анталия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ