Неймар вкара 6 гола в един мач - 4 редовни и 2 отменени

Нападателят на Сантос Неймар вкара четири гола за победата с 4:1 над Атлетико Паранензе в среща от бразилското първенство.

Бразилският национал прати още два пъти топката в мрежата, но попаденията бяха отменени. Неймар откри резултата още във 2-а минута от дузпа. До почивката нападателят вкара още два пъти, но головете бяха отменени заради засади.

При втората ситуация реферът първоначално зачете гола, но впоследствие промени решението си след консултация със страничния рефер. Атлетико изравни резултата 6 минути след почивката, но само 3 минути по-късно Неймар даде преднина на Сантос отново от дузпа.

Само още 2 минути трябваха на Неймар, за да оформи своя хеттрик, а в 70-а минута реализира и четвъртото си попадение след индивидуална акция, допълни БТА.

Сантос е 9-и в класирането след тази победа, докато Паранензе е в зоната на изпадащите.