Неймар: Голям фен съм на Балотели

Снощи Италия и Бразилия направиха зрелищно равенство 2:2 в контрола играна в Женева, а двете млади звезди на двата отбора- Неймар от "селесао" и Марио Балотели от "скуадрата", размениха фланелките си още на почивката. След срещата бразилецът изрази възхищението си от Супер Марио и дори разкри, че е негов фен.

„Голям фен съм на Балотели. Той е страхотен играч и човек."

„Мисля, че изглеждахме добре на терена. С всеки изминал ден се вижда, че играта ни се подобрява. Чудесен отбор сме, имаме играчи от наистина висока класа", каза пред репортерите играчът на Сантос.

В мача снощо „селесао" поведе с 2:0 още до почивката с голове на Фред и Оскар, а и двете асистенции бяха дело на  Неймар. „Скуадра адзура" изравни с попадения на Даниеле Де Роси и феноменален удар на Балотели.