Немският ботуш стъпка и Северна Ирландия

Северна Ирландия логично отстъпи пред световния шампион Германия в мача между двата тима от третия кръг на Група "С" на Евро 2016.

Двубоят на стадион "Парк де Пренс" в Париж завърши с победа за Бундестима с 1:0.

Автор на победното попадение за германците стана Марио Гомес, разписал се още през първите 45 минути на мача.

-Край на мача. 1-0 за Германия, която печели групата.

- Край на първата част - Бундестимът води с 1:0

-ГОООООООООООООООООООООООООООЛ за Германия. Световните шампиони поведоха с гол на Марио Гомез в 30-ата минута!

- Германия владее топката и е по-опасния тим.

Начало на срещата!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Северна Ирландия и Германия ще си оспорват първото място в група "C" на Евро 2016. Бундестимът е считан за абсолютен фаворит в срещата, която започва в 19:00 часа българско време.

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО МАЧА НА ТЕЗИ ЛИНКОВЕ:

Положението в групата е интересно, след като Германия е лидер с 4 точки в своя актив и голова разлика 2:0. Именно заради това Маншафта е №1, а Полша със същия актив е на 2-о място.

Северна Ирландия обаче може да обърка сметките на всички. Дебютантът на европейски първенства спечели с 2:0 срещу Украйна и може да се класира на осминафинал, печелейки точка срещу световния шампион. Включително и загуба може да даде шанс на северноирландците да се класират напред, като те ще изпреварят Албания, при условие че не загубят с повече от 3 гола.