
Капитанът на Ювентус Павел Недвед сподели пред медии, че според него разликата между „старата госпожа" и отбора на Челси ще бъде играта на капитана на торинци Алесандро Дел Пиеро. Чешкият полузащитник, който най-вероятно ще започне по левия фланг на атаката на Юве, се надява десетката да направи поредния си силен мач.
„Алесандро се намира във феноменална форма този сезон и ако това пак стане, отборът който стои срещу нас няма шанс", каза Недвед. „Никой не може да го спре, дори Челси. Няма съмнение, че ще победим лондончани и те няма да сбъркат ако изпитват страх от играта на Алекс", добави русокосият халф на Юве.
Недвед се надява капитанът на „бианконерите" да направи поредното си магическо представяне и да помогне на тима да преодолее пасива от един гол след мача на „Стамфорд Бридж", подобно на мача срещу Реал Мадрид по-рано този сезон.
„Той собственоръчно унищожи Реал и в двата мача в груповата фаза и смятам че може да направи същото и вторник", завършва чехът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ