
Старши треньорът на Локомотив Пловдив Неделчо Матушев сподели, че е доволен от своите футболисти след класирането на "смърфовете" на четвъртфиналите за Купата на България. Локо продължава напред в турнира след победа с 2:1 над Миньор (Перник) на "Лаута". Специалистът също така разкри, че отборът има интерес към четирима играчи, които ще се опита да привлече през зимата.
"Стана много нервен мач. В интерес на истината аз го очаквах, като за това помогна и съдията в началото на срещата. През второто полувреме обаче момчетата направиха това, което се искаше от тях, за което искам да благодаря на всички. Изпращаме една добра година", каза Матушев след мача.
Наставникът на Локомотив Пд каза и няколко думи за зимната селекция на клуба. "Имаме интерес към четирима играчи, засега. Сигурно ще има и чужденци, зависи дали ще продадем ние някой играч. Знаете, че има голям интерес към Карвальо."
"Водят се разговори с тези, които искаме да привлечем. Говорих и с президента. Дай Боже, да привлечем тези, от които имаме нужда, защото на мен специално не ми хареса играта в последния мач, а само резултата. Като игра днес не показахме това, което искаме ние", добави наставникът на пловдивчани.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ