
снимка:
skysports.com
Холандският футболист на Манчестър Сити Найджъл де Йонг изрази подкрепата си за мениджъра на тима Марк Хюз. Именно по негово настояване той беше закупен от Хамбургер през зимата и бързо се утвърди в състава на "гражданите".
"Хюз е великолепен специалист. Той не спира да работи и резултатите скоро ще са на лице. Всички в отбора му вярваме, единствено трябва да имаме малко време преди да разкрием потенциала си", отговори Де Йонг на многото очаквания към отбора от Манчестър, станал един от най-богатите в света след закупуването му от финансовата група "Абу Даби Юнайтед Груп".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ