
Наставникът на българския национален отбор по баскетбол за жени Хосе Мария Бусета заяви на пресконференцията при събирането на дамите преди подготвителните има лагери, че се радва, че ще ръководи тима.
„За мен е специален момент първото ни събиране. Тази година е много важна за нас, защото от днес започваме да градим отбора. Благодаря на състезателките, които дойдоха тук днес, благодаря и на клубовете. Имаме потенциал и се надявам да го реализираме", коментира Бусета.
Специалистът представи официално и помощника си Борислава Мандур и новия треньор по физическа подготовка Хесус Домингес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ