Насри, Диаби и Силвестре аут за мача с Болтън

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер няма да може да разчита на все още възстановяващите се от контузии Самир Насри, Микаел Силвестре и Абу Диаби.

 

"Диаби ще бъде готов след около две седмици. Надявам се, че ще мога да използвам Самир и Микаел още за следващия мач от Премиършип", френският специалист.

 

Арсенал гостува на Болтън в събота от 19:30 часа.