Нанков: Тежко е да паднеш в последната минута

Помощник-треньорът на ЦСКА Анатало Нанков бе недоволен след загубата от Литекс с 0:1, като сподели, че неговия тим играе с това, с което разполага.

"Тежко е да говорим, след като сме загубили мача в последната минута. Честитя победата на Литекс. Смятам, че поне не заслужавахме да загубим. Според мен мачът беше равностоен с малко повече чисти положения за нашия отбор. Жалко, че не можахме да ги реализираме. Вярно, че не е нормално да отправим първия удар към противниковата врата чак в 35-та минута.

Искахме да атакуваме повече, но това са футболистите, с които разполагаме. На пейката бяха само млади 18-годишни момчета, излязохме с десетимата по-опитни и те трябваше да се представят по-добре.

От тук нататък програмата ни е тежка, но ние сме ЦСКА и трябва да се справим. Сега отиваме в Бургас и там трябва да спечелим, за да не се отделим от другите отбори. Имахме други планове, но това, че не можахме да картотекираме новите, ги обърка,"заяви Нанков.