Нани: Паникьосах се при силната болка, но всичко премина

Португалското крило Луиш Нани се надява да бъде напълно готов за първия мач на отбора на Европейското първенство по футбол срещу Германия на 9 юни.

Нани получи контузия на ходилото на десния крак при загубата на Португалия от Турция с 1:3 в контролна среща в Лисабон в събота, припомня БТА.

Играчът на Манчестър Юнайтед, който отбеляза почетното попадение за домакините, пострада след сблъсък със съперник през второто полувреме и доигра последните минути на мача накуцвайки.

"Когато усетих силната болка, се изплаших сериозно. Дори се паникьосах. За радост всичко премина и очаквам в най-скоро време да бъда напълно възстановен.

До мача с Германия има време, така че разчитам, че ще мога да взема участие в него", каза Нани.