Наказаха Милош Красич за две срещи, аут за дербито с Милан

галерия:

Сръбският ас на Ювентус Милош Красич няма да вземе участие в дербито с Милан тази събота, след като халфът отнесе два мача наказание от дисциплинарната комисия на италианската футболна асоциация.

 

Красич бе наказан за симулацията, която извърши по време на нулевото равенство с Болоня през уикенда. Тогава пък в крайна сметка справедливостта възтържествува, тъй като Винченцо Якуинта пропусна да отбележи отсъдения наказателен удар.

 

Така сърбинът няма да бъде на разположение на наставника Луиджи Дел Нери за гостуването на "Сан Сиро", като Sky Sport Italia от своя страна разбра, че "бианконерите" ще обжалват санкцията на Красич.