Наказаха Литекс, Пирин, Локо Пд и Спартак Вн с по 1000 лева

снимка: pfclitex.com

Четири отбора от А група бяха наказани с глоба от по 1000 лева, стана ясно след днешното заседение на Дисциплинарната комисия към БФС.

 

По доклад, за хвърлени предмети на основание чл.37, ал. 1, т. 4, б. А, бяха санкционирани отборите на Литекс, Пирин Благоевград, Локомотив Пловдив и Спартак Варна.

 

За навлизане на терена без разрешение, Комисията наказа състезателя на ОФК Сливен Величко Величков с глоба в размер на 250 лева.