
снимка:
pfclitex.com
Четири отбора от А група бяха наказани с глоба от по 1000 лева, стана ясно след днешното заседение на Дисциплинарната комисия към БФС.
По доклад, за хвърлени предмети на основание чл.37, ал. 1, т. 4, б. А, бяха санкционирани отборите на Литекс, Пирин Благоевград, Локомотив Пловдив и Спартак Варна.
За навлизане на терена без разрешение, Комисията наказа състезателя на ОФК Сливен Величко Величков с глоба в размер на 250 лева.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ