Наказаха футболист на Борусия (Д) за четири срещи

снимка: ройтерс

Младият футболист на Борусия (Дортмунд) - Кевин-Принс Боатенг, бе наказан за четири срещи от дисциплинарната комисия на германския футболен съюз, за получения червен картон срещу Волфсбург по-рано тази седмица.


Тогава играещият под наем от Тотнъм полузащитник бе изгонен от игра през второто полувреме, след като изрита в главата съперников футболист в опит да играе с топката.


Боатенг има десет срещи с жълтия екип на Борусия през настоящия сезон, но не успя да впечатли докрай с изявите си на терена, поради което едва ли немският клуб ще пожелае да го закупи за постоянно.