Наказаха Дрогба за "проява на насилие"

снимка: БГНЕС

Нападателят на Челси Дидие Дрогба беше наказан заради „проява на насилие" от Футболната асоциация за това, че хвърли монета към публиката. Котдивоарецът показа обиден жест към феновете веднага след гола си по време на мача за Карлинг куп срещу Бърнли и след това върна хвърлените към него предмети, но веднага след мача се извини за поведението си.

 

В същото време Асоциацията поиска информация от Бърнли за хората, които мятаха предмети по играча. Дрогба има време до осем часа в понеделник да обжалва.