Наградите за мениджър и играч на месеца в Премиършип отидоха при Евертън

Фил Ягиелка

Наставникът на английския елитен Евертън Дейвид Мойс и защитникът на отбора Фил Ягиелка прибраха наградите за мениджър и играч на месец февруари във Висшата лига на Англия.

 

Миналият месец Мойс изведе "карамелите" до две победи, срещу У.Б.А. и Болтън, и едно равенство срещу Нюкясъл.

 

Ягиелка на свой ред помогна на тима от Ливърпул да опази вратата си суха и в трите мача от Премиършип и направи дебют за английския национален отбор в приятелски двубой с европейския шампион Испания.

 

Това пета награда за мениджър на месеца в актива на Мойс и едва първа в кариерата на Ягиелка.