
снимка:
ройтерс
Полузащитникът на европейския шампион Барселона Андрес Иниеста остана горд от приза, който получи по време на раздаването на наградите на Испанската футболна лига. 25-годишният футболист бе отличен като най-добър атакуващ полузащитник в Примера Дивисион за последния сезон, като от лагера на "каталунците" обраха цели седем от общо деветте приза.
"Всички саможертви, които съм правил в живота си досега, започват да ми се отплащат", сподели щастливият Иниеста пред As.
"Искам да остана в Барселона за още много години напред, защото този клуб ми даде абсолютно всичко", добави испанският национал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ