Награденият Иниеста: Всички саможертви в живота ми се отплащат в момента

снимка: ройтерс

Полузащитникът на европейския шампион Барселона Андрес Иниеста остана горд от приза, който получи по време на раздаването на наградите на Испанската футболна лига. 25-годишният футболист бе отличен като най-добър атакуващ полузащитник в Примера Дивисион за последния сезон, като от лагера на "каталунците" обраха цели седем от общо деветте приза.

 

"Всички саможертви, които съм правил в живота си досега, започват да ми се отплащат", сподели щастливият Иниеста пред As.

 

"Искам да остана в Барселона за още много години напред, защото този клуб ми даде абсолютно всичко", добави испанският национал.