
снимка:
АП
Световният номер 1 в мъжкия тенис Рафаел Надал (Испания), не показа особено притеснение след загубата от Роджър Федерер в Мадрид преди два дни.
Швейцарецът се наложи в два сета над "Матадора от Майорка", печелейки първа титла за 2009 г., натрупвайки и доза самочувствие преди задащия се "Ролан Гарос" в Париж, който си остава и неговата голяма цел.
"Федерер беше по-добър от мен и заслужено спечели", сподели Надал. "Кортът беше доста бърз, което му помогна много. Но и аз направих твърде много грешки, от които той се възползва."
"Този мач няма нищо общо с "Ролан Гарос". Там ще бъде съвсем различно", увери испанецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ