
Тежкият сезон в тениса даде поредната си жертва, след като световния номер едно Рафаел Надал бе принуден да се оттегли заради травма след първия сет на своя четвъртфинал от тенис турнира от сериите "Мастърс" в Париж.
Левичарят от Майорка започна своя двубой от Топ 8 срещу руснака Николай Давиденко, но бе принуден да поиска масаж на дясното си бедро от страна на своя треньор, докато губеше с 1-4 в първия сет. Той загуби първата част с 1-6 и се отказа, тъй като не можеше повече да издържа на болката.
Така след като по-рано днес заради болки в гърба се отказа Федерер, сега травма попречи и на Надал да продължи напред в Париж. Противниците на двамата най-добри тенисисти в света - Джеймс Блейк и Николай Давиденко, продължават напред, а третият полуфиналист е Давид Налбандян, след като аржентинеца надви намиращия се в отлична форма Анди Мъри.
Последният полуфиналист в Париж ще стане ясен след двубоя Анди Родик - Жо-Вилфред Цонга.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ